Horoskopy › VěštěníVěštění – jak se na výklad připravit?

Věštění – jak se na výklad připravit?

Jste nervózní?

Pokud je pro Vás věštění novou zkušeností, je normální, že cítíte nervozitu. Buďte si však jisti, že výklad je zážitkem, který byste si měli užít. Je proto lepší zůstat v klidu, než být během výkladu nervózní. Nezapomeňte – nejste na zkoušce. Naopak, věštec je ten, kdo musí prokázat své kvality! Setrvejte tedy v klidu a nechejte energii přirozeně proudit. Jestli Vám výklad přinese požadovaný výsledek totiž často opravdu záleží na Vaší klidné mysli.

Zkuste se k výkladu postavit podobně, jako kdybyste šli do kina nebo nakupovat. Věštění může být i zábavné a je to něco, co může patřit k všednodennímu životu. Je pochopitelné, že poprvé je to něco nového, výjimečného a vzácného. To může být důvod, proč se člověk cítí nejistý a nervózní. Vzpomínáte si na svůj první polibek, první jízdu autem nebo první let? Bylo to jistě vzrušující. A dnes? Není lepší mít pocit pohodlí a bezpečí při všech těchto činnostech? Zkuste se na věštění dívat tak, jako by to pro Vás bylo něco dobře známého. Rozumím tomu, že budete při výkladu probírat soukromé a citlivé otázky. Nezapomeňte ale, že stejné a podobné dotazy řeší věštec každý den i u ostatních.

Když zůstanete v klidu, výsledek bude mnohem lepší. Věštění od Vás nevyžaduje žádné speciální dovednosti. Není to přijímací pohovor ani policejní výslech. Výklad je prostě přirozený dialog mezi Vámi a věštcem, sled otázek a odpovědí, které by měly vést k hlubšímu porozumění a pohodě.

Tři jednoduché rady pro nejlepší výklad

Jak se připravit na výklad? Není to nic složitého - zamyslete se nad tím, jaký průběh může takový výklad mít a jak jej ovlivníte Vy, abyste efektivně využili čas strávený u věštce.

Je důležité cítit se fit (spěte dostatečně a nepijte alkohol den před výkladem). Připravte si dotazy nebo témata, o kterých chcete mluvit. Je jasné, že nebudete moci projít důkladně celý Váš dosavadní život během jedné návštěvy věštírny – to ostatně ani není potřeba. Připravte si maximálně tři otázky. Věštec Vám nenabídne zaručené řešení (kromě těch zjevných, jako jsou například rady: "Pokud máte vysoký krevní tlak, měli byste se vyvarovat stresu, nepít alkohol a sportovat" – což Vám mohu poradit i já a nejsem věštec), takže musíte mít realistická očekávání. To, co věštec říká, přijměte jako možnost. Výklad není jistou předpovědí budoucnosti. Věštec by měl načrtnout a vysvětlit různé scénáře Vašeho života a pomoci Vám získat hlubší pochopení a vhled do možností Vašeho rozhodování.

Nebojte se dělat si při výkladu poznámky. Nikdo nemá paměť jako slon a Vy budete jistě o všem přemýšlet i s časovým odstupem. S poznámkami bude jistě snazší vybavit si všechny možnosti a rady, které jste během výkladu dostali.

Shrnutí

  1. Připravte se na výklad (otázky, témata) a buďte odpočatí.
  2. Uvolněte se při výkladu.
  3. Buďte pozorní a dělejte si poznámky.